Partner serwisu
08 sierpnia 2016

W trosce o zasoby wody – Our waters, our lives międzynarodowy konkurs fotograficzny

Kategoria: Aktualności

Unikalne przedsięwzięcie promujące troskę o jakość i dostęp do zasobów wody - najważniejszego dla człowieka zasobu środowiska. W czasach, gdy Polska boryka się z powtarzającymi się suszami i niedoborem wód opadowych, promocja działań zmierzających do lepszego gospodarowania wodami i pokazywanie jak woda jest ważna dla naszej planety jest koniecznością.

W trosce o zasoby wody – Our waters, our lives międzynarodowy konkurs fotograficzny

W ramach działań edukacyjnych grupy Wyszehradzkiej oraz Bułgarii i Rumunii, ambasada Węgier w Hanoi zainicjowała projekt promujący wodę jako, jako cenny zasób środowiskowy oraz przypominający o konsekwencjach zmian klimatycznych i o trosce o dostęp i jakość zasobów wodnych.

W projekcie mogą brać udział studenci i inne osoby w wieku 18-28 lat, niekoniecznie profesjonalni fotografowie. Termin nadsyłania prac upływa 15 września 2016 r. Zdjęcia powinny być wysłane pocztą elektroniczną na adres: vietnamwaterexhibition@gmail.com. Szczegółowy opis warunków uczestnictwa znajduje się w załączonym oficjalnym zaproszeniu do konkursu (call for competition), które można znaleźć TUTAJ

Wyróżnione prace zaprezentowane zostaną podczas wystawy w Hanoi, a później w każdym z krajów grupy Wyszehradzkiej oraz w Bułgarii i Rumunii.

 

Źródło: kzgw.gov.pl

Źródło fot.: freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ